Informace pro školy a skupiny


Vážené paní učitelky, vážení páni učitelé, profesorky a profesoři. Rádi bychom Vám nabídli prostory naší boudy pro ubytování dětí při školních rekreacích, školách v přírodě, ozdravných pobytech a pro pořádání lyžařských výcviků.

Bouda disponuje kapacitou 105 lůžek, všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha a WC). Ubytování je zajištěno ve 2, 3, 4, pěti a šestilůžkových pokojích s vlastním WC a sprchou. Stravování je formou plné penze, snídaně formou bufetového stolu, oběd se skládá z polévky a teplého jídla, k večeři je také teplé jídlo. Pitný režim zdarma k dispozici po celý den.

Školám poskytujeme na každých 15 platících dětí ubytování pro jednu dospělou osobu pedagogického doprovodu zdarma. Tato sleva platí pouze pro týdenní pobyty a počtu minimálně 20 dětí. K dispozici je pro děti bazén, (pro dospělé také whirlpool), dětské hřiště s prolézačkami, hřiště na míčové hry a za boudou ohniště. Také můžete využívat zdarma bazén (whirlpool je pouze pro pedagogický doprovod a dospělé osoby), malou tělocvičnu se stolním tenisem, ve společenské místnosti pak kulečník a stolní fotbálek. Připojení WiFi k internetu je zdarma ve všech pokojích a v restauraci, v případě zájmu můžeme dětem promítnout filmy (projektor s plátnem) či uspořádat diskotéku. K  vybavení patří také venkovní srubová sauna finského typu, ve které se topí pouze dřevem, sauna je za poplatek a vejde se do ní cca 10 osob.

Bouda disponuje také vybavenou půjčovnou sjezdových i běžeckých lyží a snowboardů, půjčit si můžete také snowboardové a lyžařské helmy, pro malé děti sáňky. Lyžování je možné pro začínající lyžaře na provazovém vleku u naší boudy nebo na malé pomě u chaty Krakonoš, se kterou v zimní sezoně spolupracujeme. Pro lyžaře je lyžařský areál snadno dosažitelný na lyžích jak při cestě na sjezdovky, tak i zpět. Dopravu zavazadel a lyžařského vybavení z Pece pod Sněžkou k boudě v den příjezdu a zpět v den odjezdu zajistíme zdarma, dopravu osob potom za poplatek.

Pokud byste měli zájem o zajištění autobusové dopravy, můžete se na nás také s důvěrou obrátit, zajistíme vám autobus za rozumnou cenu. V případě Vašeho zájmu o rezervaci pobytu Vám samozřejmě připravíme smlouvu o zajištění ubytování tak, aby všechny okolnosti byly smluvně ošetřené. Součástí rezervace je také záloha na pobyt ve výši zhruba 50% z celkové částky.

Budete-li potřebovat ještě nějaké další informace, kdykoliv se na nás obraťte na e-mailové adrese info@kolinskabouda.cz nebo telefonicky na čísle +420 774 500 747, rádi Vám poskytneme veškeré informace jak o cenách, tak i o volných termínech.

Ceny školních pobytů:

Léto – 1.4. – 22.12.

 

noc s polopenzí

noc s plnou penzí

MŠ, ZŠ I. stupeň

650,-

700,-

dospělí

700,-

750,-

 

 

 

Zima – 23.12. – 31.3.

 

noc s polopenzí

noc s plnou penzí

MŠ, ZŠ I. stupeň

700,-

750,-

dospělí

750,-

800,-

 

 

Dále nabízíme:
sportovní instruktory (animátory)
- nočního vychovatele
- zdravotníka
- zajištění dopravy nebo se budeme snažit propojit turnus před vámi / po vás

V případě potřeby nás kontaktujete mailem: info@kolinskabouda.cz, napište požadovaný termín, přibližný počet dětí a službu o kterou by jste měli zájem. My vám zašleme cenovou kalkulaci.