Zjistit dostupnost

Vítejte na stránkách Kolínské boudy z roku 1927

Kolínská bouda se nachází na hřebeni Krkonoš v nadmořské výšce 1.117 m.n.m.

Kouzlo je v zimním období, kdy na vrcholcích se jezdí jen na lyžích, sněžnými skútry a rolbami.

Přijeďte se podívat na nejstarší boudu Klubu českých turistů u nás.

Téměř 100 let stará bouda na vrcholcích Krkonoš s výbornou výchozí pozicí pro letní i zimní turistiku.

 

Pomáhali jsme lidem v první linii

ZAJIŠŤOVALI JSME STRAVOVÁNÍ ZDARMA PRO PRACOVNÍKY V PRVNÍ LINII
V NEMOCNICI JANBLONEC NAD NISOU A TANVALD
v podobě obědových menu


 O hotelu

Ubytování je zajištěno pro 104 osob ve dvou, tří, čtyř, pěti a šestilůžkových pokojích, každý pokoj je vybaven WC a sprchou. Celý hotel je kompletně vybaven antialergickými pokrývkami a pobyt je zde tak vhodný i pro alergiky.

K dispozici je pro naše hosty vyhřívaný bazén o rozměrech 8 x 4 x 1,5 metru (bazén je pro ubytované hosty zdarma)whirlpoolsaunastolní teniskulečník a stolní fotbálek, před boudou máme hřiště a za boudou pak otevřené ohniště vhodné nejen pro grilování a opékání, ale třeba také jen pro posezení u ohně s přáteli a kytarou. 

Kolínskou boudu si během několika let oblíbily také organizátorky plaveckých kurzů pro maminky s malými dětmi, pořadatelky aerobiku nebo jiných kolektivních sportovních aktivit, postupem času objevují příjemné prostředí Kolínské boudy i různé firmy pro pořádání podnikových a firemních školení - nabídneme Vám prostor pro školení či přednášky. Možnost pořádání oslav a svateb.

Pro dopravu v zimní sezoně můžete využít taxi Doulík - rolbami a sněžnými skútry. Objednávejte předem na +420 608 103 039.

 

Pobytové balíčky

Romantika na horách

Romantika na horách

Zažijte pravou horskou atmosféru s bazénem, vířivkou a saunou zdarma. Bouda je umístěna v klidném prostředí Krkonošského národního parku a je tak v létě vhodným výchozím bodem pro turistické...

 2 noci  3 dny  snídaně

Cena od 2 000 Kč

Zobrazit detail