Ubytování v naší boudě

Kolínská bouda se nachází na turistické stezce mezi Pecí pod Sněžkou a Černou horou v nadmořské výšce 1.117 m n.m. v klidném prostředí Krkonošského národního parku a je tak v létě vhodným výchozím bodem pro turistické nebo cyklistické výpravy a v zimě pro lyžařské radovánky. Horské klima, čerstvý vzduch, klid a vybavení boudy vytváří vhodné podmínky nejen pro rekreaci rodin s dětmi a pro sportovce, ale také pro všechny, kdo si chtějí třeba jen odpočinout a nabrat u nás čerstvé síly. 

Pokoje

Ubytování je zajištěno pro 104 osob ve dvou, tří, čtyř, pěti a šestilůžkových pokojích, každý pokoj je vybaven WC a sprchou. V celé boudě a restauraci je k dispozici zdarma WiFi připojení k internetu, s připojením vašich notebooků vám ochotně poradí personál.

  • 11x dvoulůžkový pokoj
  • 8x třílůžkový pokoj
  • 5x čtyřlůžkový pokoj
  • 2x pětilůžkový pokoj
  • 3x šestilůžkový pokoj
  • 1x sedmilůžkový pokoj

Check-in: 14:00 / Check-out: 11:00

Celá bouda včetně restaurace je nekuřácká, doufáme, že tímto opatřením přispějeme k ještě příjemnějšímu dojmu z návštěvy naší restaurace i boudy.

Ubytování je se snídaní, polopenzi je možno si přikoupit za 200,- Kč/osoba nebo výběrem z našeho menu v restauraci. Večeře je od 18.00 hod. do 20.00 hod. Prosíme klienty, aby v den nástupu přijížděli do 19.30 hod. 

Zajištění dopravy:

  V zimní sezoně (listopad – duben) – Mějte na mysli, že jedete do nadmořské výšky 1117 m.n.m. Kde hotel se nachází nad sjezdovkami. V případě sněhu je parkování možné pouze v Peci pod Sněžkou na parkovišti nebo v parkovacím době, bouda je v zimní sezoně auty nedostupná.

PŘED ZAPARKOVÁNÍM AUTA JE POSTUP NÁSLEDUJÍCÍ:

a) 2-5 dní před příjezdem volejte na hotel a rezervujte si čas odvozu na hotel, odvezeme vás. Tel.: +420 774 500 747.
b) Autem přijeďte v rezervovaný čas pod sjezdovku Javor na most, kde vyložíte svá zavazadla a rodinu do rolby, která pojede nahoru.
c) Řidič se s autem vrátí na parkoviště.
d) Řidiče odvezeme z parkoviště na hotel Kolínská bouda.

Hosty přepravujeme rolbou, traxtrem, čtyřkolkou a skútrem.

Odvoz není zahrnut v ceně ubytování - cena za každou osobu je 200,-Kč. Zaplatíte ji na recepci hotelu.

Parkoviště není zahrnuto v ceně ubytování.

Cesta k nám do 1117 m.n.m. bude váš první horský zážitek.

 

Lokalita

Pec pod Sněžkou - Černá hora - KRNAP

 

Speciální nabídka