Ubytování v naší boudě

Kolínská bouda se nachází na turistické stezce mezi Pecí pod Sněžkou a Černou horou v nadmořské výšce 1.117 m n.m. v klidném prostředí Krkonošského národního parku a je tak v létě vhodným výchozím bodem pro turistické nebo cyklistické výpravy a v zimě pro lyžařské radovánky. Horské klima, čerstvý vzduch, klid a vybavení boudy vytváří vhodné podmínky nejen pro rekreaci rodin s dětmi a pro sportovce, ale také pro všechny, kdo si chtějí třeba jen odpočinout a nabrat u nás čerstvé síly. 

Pokoje

Ubytování je zajištěno pro 104 osob ve dvou, tří, čtyř, pěti a šestilůžkových pokojích, každý pokoj je vybaven WC a sprchou. V celé boudě a restauraci je k dispozici zdarma WiFi připojení k internetu, s připojením vašich notebooků vám ochotně poradí personál.

  • 11x dvoulůžkový pokoj
  • 8x třílůžkový pokoj
  • 5x čtyřlůžkový pokoj
  • 2x pětilůžkový pokoj
  • 3x šestilůžkový pokoj
  • 1x sedmilůžkový pokoj

Check-in: 14:00 / Check-out: 12:00

Celá bouda včetně restaurace je nekuřácká, doufáme, že tímto opatřením přispějeme k ještě příjemnějšímu dojmu z návštěvy naší restaurace i boudy.

Ubytování je se snídaní, polopenzi je možno si přikoupit za 150,- Kč/osoba nebo výběrem z našeho menu v restauraci. Večeře je od 18.00 hod. do 20.00 hod. Prosíme klienty, aby v den nástupu přijížděli do 19.30 hod. 

Parkování v zimní sezoně je možné pouze v Peci pod Sněžkou na hlídaných parkovištích, bouda je v zimní sezoně auty nedostupná. Dopravu pro naše hosty zajišťuje taxi Doulík -  rolbami a sněžnými skútry, doprava z Pece pod Sněžkou k boudě a zpět není zahrnuta v ceně pobytu. Dopravu je nutno objednat předem. Objednávejte na +420 608 103 039.

Lokalita

Pec pod Sněžkou - Černá hora - KRNAP