Firemní akce u nás

Cenové nabídky sestavujeme na míru. Cena je závislá na počtu osob a náročnosti programu.

Výhodou je, že akci vedou naši profesionální instruktoři a ne externí firma.

Splníme všechny přání a požadavky. Akce mohou trvat jen 2 hodiny nebo 5 dní.

Pro nabídky pište na info@kolinskabouda.cz.

Teambuilding

Anglické slovo „team building“, v překladu „budování kolektivu“, patří k moderním metodám podnikatelského vedení firem.

Naše typické programy jsou založeny na osvědčených postupech, při kterých se nejprve odbourávají zábrany, tzv. ICEBREAKERS (lámání ledů), posléze se trénuje týmová spolupráce, tzv. DYNAMICS - různé modelové situace vyžadující kreativní myšlení a vysoké pracovní nasazení a tzv. PROBLEMSOLVING - složitější úkoly, při nichž každý v týmu hraje určitou roli.
Poté následují aktivity posilující důvěru v týmu, tzv. TRUST ACTIVITIES. Závěrem je velký projekt, který obsahuje všechny předchozí složky programu a pomáhá účastníkům komplexně pochopit podstatu a co nejdéle uchovat v živé paměti nabyté dovednosti.

Jde o společnou zábavu, relaxaci, odměnu zaměstnancům.

Incentive

Incentivní program neboli motivační cesta, je připravený exkluzivně pro určitého zákazníka (firma, profesní či zájmová organizace) nebo cílovou skupinu subjektů shodného zaměření (lékaři, pracovníci ve strojírenství, úřady, daňoví poradci).

Incentivní akce v sobě většinou zahrnuje prvky účinného marketingu i charakter motivační (např. odměna pro zaměstnance či obchodní partnery).

Základním principem je nabídnout účastníkům atraktivní program v tuzemsku nebo zahraničí s tím, že vzhledem k odborné náplni jde o daňově uznatelný výdaj pro fyzickou či právnickou osobu.

Naším cílem je nabídnout skutečně komplexní a profesionální servis na poli incentivní turistiky.

Výzva pro každého, překonat sám sebe!!!

Challenge

Jedná se o výzvu, kde chcete překonat sami sebe. Můžete s námi jet slaňovat mosty i domy, sjíždět divoké řeky, lézt extrémní via feratty, atd.

Events

Zábavné a neobvyklé programy pro zaměstnance, jejich rodiny či významné klienty. Osvěžení školení, konferencí nebo vánočních večírků.