Zjistit dostupnost

Pobytové balíčky

Vánoce na vrcholku Krkonoš

Vánoce na vrcholku Krkonoš

Vánoce na sněhu. Přijeďte prožít Vánoce na sněhu bez starostí a stresu. V ceně pobytu je polopenze a slavnostní Štědrovečerní večeře.

 4 noci  5 dní  polopenze

Cena od 4 800 Kč

Zobrazit detail
Vyjeďte mezi prvními lyžovat

Vyjeďte mezi prvními lyžovat

Zažijte pravou horskou atmosféru. Bouda je umístěna v klidném prostředí Krkonošského národního parku a je vhodným výchozím bodem pro turistické a lyžařské výpravy. Horské klima, čerstvý vz...

 3 noci  4 dny  polopenze

Cena od 2 550 Kč

Zobrazit detail

Vítejte na stránkách Kolínské Boudy

Ubytování je zajištěno pro 102 osob ve dvou, tří, čtyř, pěti a šestilůžkových pokojích, každý pokoj je vybaven WC a sprchou. Celý hotel je kompletně vybaven antialergickými pokrývkami a pobyt je zde tak vhodný i pro alergiky.

K dispozici je pro naše hosty vyhřívaný bazén o rozměrech 8 x 4 x 1,5 metru s novou technologií úpravy vody, whirlpool pro 3 osoby (bazén a whirlpool je pro ubytované hosty zdarma), saunastolní teniskulečník a stolní fotbálek, před boudou máme hřiště a za boudou pak otevřené ohniště vhodné nejen pro grilování a opékání, ale třeba také jen pro posezení u ohně s přáteli a kytarou. 

Kolínskou Boudu si během několika let oblíbily také organizátorky plaveckých kursů pro maminky s malými dětmi, pořadatelky aerobiku nebo jiných kolektivních sportovních aktivit, postupem času objevují příjemné prostředí Kolínské Boudy i různé firmy pro pořádání podnikových a firemních školení - nabídneme Vám prostor pro školení či přednášky. Možnost pořádání oslav a svateb.